EV (Extended validation) sertifikatai,  patvirtinantys institucijos tapatumą, juridinio asmens egzistavimą, domeno nuosavybės teisę,  naršyklėse parodydavo žalią svetainės adreso juostą su institucijos pavadimu:

Google Chrome ir Mozilla Firefox  kūrėjai paskelbė apie būsimus EV sertifikatų rodymo/atvaizdavimo pasikeitimus.

Pradedant 77 Chrome versija   (2019 rugsėjo 12 d.) EV sertifikato informacija, rodoma naršyklės adreso laukelyje, bus perkelta į tinklapio informacijos skiltį,  gaunamą paspaudus ant spynos piktogramos. Firefox tai atliks 2019 spalio 22 dieną startuojant 70 versijai.

Daugiau informacijos: https://www.zdnet.com/article/google-mozilla-were-changing-what-you-see-in-chrome-firefox-address-bars/

2017 m. gegužės 11 d. DigiCert pranešė apie savo produktų (sertifikatų) pavadinimų pasikeitimus. Iš pavadinimų yra pašalintas žodis "Plus". Labiausiai pastebimas skirtumas iš SSL Plus į Standart SSL Pasikeitimai neturi įtakos sertifikatų veiksenai, kainai ir API funkcionalumui.

Pasikeitimai:

  • SSL Plus -> Standart SSL
  • EV SSL Plus -> EV SSL
  • Wildcard Plus -> Wildcard

Taip pat atnaujintas Digicert vartotojo vadovas. Naujausią versiją  galite rasti GEANT puslapyje: https://wiki.geant.org/display/TCSNT/Documentation

Visa su LITNET TCS paslauga susijusi informacija yra skelbiama naujoje svetainėje https://tcs.litnet.lt.

Senoji svetainė yra prieinama adresu https://tcs2.litnet.lt. Joje nebegalima teikti sertifikatų prašymų, tačiau išlieka galimybė peržiūrėti, atšaukti išduotus sertifikatus.

Birželio 12d. buvo surengtas LITNET TCS seminaras, kurio metu dalyviams buvo pristatyti paslaugos pasikeitimai nuo liepos 1d. Buvo pristatyta naujai įsigaliosianti sertifikatų išdavimo tvarka bei sertifikatų išdavimo portalas.

Seminaro medžiagą galite peržiūrėti čia...

Seminaro video įrašą peržiūrėkite LITNET Youtube kanale.

Nuo 2015 m. liepos 1 d. įsigaliojus naujai TERENA sutarčiai su DigiCert SSL sertifikatų teikėju, pradės galioti naujos sertifikatų teikimo sąlygos.

Visi iki 2015 m. liepos 1 d. išimti sertifikatai lieka galioti iki tos datos, kuri įrašyta sertifikate.

Naujų sertifikatų išėmimui, reikės atnaujinti paslaugos užsakymą. Daugiau informacijos patalpinsim mūsų svetainėje šiomis dienomis ir informuosim el.paštu.

KTU

KUSUVDUVGTUVU