Keičiasi sertifikatų pavadinimai

.

2017 m. gegužės 11 d. DigiCert pranešė apie savo produktų (sertifikatų) pavadinimų pasikeitimus. Iš pavadinimų yra pašalintas žodis "Plus". Labiausiai pastebimas skirtumas iš SSL Plus į Standart SSL Pasikeitimai neturi įtakos sertifikatų veiksenai, kainai ir API funkcionalumui.

Pasikeitimai:

  • SSL Plus -> Standart SSL
  • EV SSL Plus -> EV SSL
  • Wildcard Plus -> Wildcard

Taip pat atnaujintas Digicert vartotojo vadovas. Naujausią versiją  galite rasti GEANT puslapyje: https://wiki.geant.org/display/TCSNT/Documentation

LITNET TCS svetainės

.

Visa su LITNET TCS paslauga susijusi informacija yra skelbiama naujoje svetainėje https://tcs.litnet.lt.

Senoji svetainė yra prieinama adresu https://tcs2.litnet.lt. Joje nebegalima teikti sertifikatų prašymų, tačiau išlieka galimybė peržiūrėti, atšaukti išduotus sertifikatus.

LITNET TCS seminaras

.

Birželio 12d. buvo surengtas LITNET TCS seminaras, kurio metu dalyviams buvo pristatyti paslaugos pasikeitimai nuo liepos 1d. Buvo pristatyta naujai įsigaliosianti sertifikatų išdavimo tvarka bei sertifikatų išdavimo portalas.

Seminaro medžiagą galite peržiūrėti čia...

Seminaro video įrašą peržiūrėkite LITNET Youtube kanale.

Keičiasi LITNET TCS teikimo sąlygos

.

Nuo 2015 m. liepos 1 d. įsigaliojus naujai TERENA sutarčiai su DigiCert SSL sertifikatų teikėju, pradės galioti naujos sertifikatų teikimo sąlygos.

Visi iki 2015 m. liepos 1 d. išimti sertifikatai lieka galioti iki tos datos, kuri įrašyta sertifikate.

Naujų sertifikatų išėmimui, reikės atnaujinti paslaugos užsakymą. Daugiau informacijos patalpinsim mūsų svetainėje šiomis dienomis ir informuosim el.paštu.

LITNET infrastruktūrą valdo techniniai centrai

KTUKUSUVDUVGTUVU